+48 95 725 05 05

Maat - nowe meble z Niemiec - Gorzów

Matt sp. z o.o. to firma o bogatych tradycjach, doświadczeniu i wysokim profesjonalizmie, której korzenie sięgają aż 1998 r. Jesteśmy jednym z wiodących importerów mebli w regionie. Wieloletnia współpraca z naszymi zachodnimi sąsiadami pozwala nam zaproponować Państwu szeroką ofertę outletowych mebli importowanych z Niemiec.

Nasz asortyment to duży i zróżnicowany wachlarz nowych mebli w bardzo atrakcyjnych cenach. Dzięki ciągłemu rozwojowi stale poszerzamy zakres swojej oferty. Znajdą u nas Państwo zarówno nowoczesne, jak i klasyczne meble kuchenne, łazienkowe, do pokoju, a także meble ogrodowe i balkonowe. Oferujemy częste dostawy towaru oraz liczne wyprzedaże, dlatego każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

Nasze meble to gwarancja niemieckiej jakości w niskiej cenie. Klientom oferujemy profesjonalną i doświadczoną obsługę oraz dowóz zakupionych towarów na terenie Gorzowa Wlkp. oraz okolic, a także możliwość wysyłki kurierskiej. Salon meblowy Maat to synonim solidności, rzetelności, profesjonalizmu i satysfakcji zadowolonych klientów.

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej niezwykle atrakcyjnej oferty.