+48 95 725 05 05

pielęgnacja mebli

pielęgnacja mebliRegularna pielęgnacja mebli to podstawowa czynność zachowania mebli w należytym stanie. Dzięki odpowiedniej pielęgnacji nasze meble zachowają swój pierwotny wygląd, a tym samym przedłużymy ich żywotność. Ale do odpowiedniej pielęgnacji musimy stosować odpowiednie środki czystości. Zwykła szmatka ze środkiem na kurz nie zdadzą żadnego egzaminu. Dlatego należy zaopatrzyć się w wysokiej jakości środki do pielęgnacji mebli skórzanych i drewnianych.

Nasz salon mebli outletowych w swojej ofercie posiada wysokiej jakości środki do pielęgnacji zarówno mebli skórzanych jak i drewnianych. Pielęgnacja mebli skórzanych i drewnianych powinna być systematyczna i zgodna z opisami podanymi na środkach pielęgnacyjnych, których używamy. Nasza firma poleca Państwu wysokiej jakości środki, które dostępne są w naszym salonie mebli outletowych w Gorzowie Wielkiopolskim, ul. Wyszyńskiego 52. W doborze odpowiednich środków pomogą Państwu nasi pracownicy, którzy mają doczynienia na co dzień z naszymi produktami.

W szczególności polecamy następujące rodzaje środków pielęgnacyjnych do mebli outletowych ze skóry i drewna:

W ofercie naszego salonu mebli outletowych można zaopatrzyć się w inne środki pielęgnacyjne do metalu, aluminium czy podłóg. Ponadto polecamy Państwu środki do czyszczenia dywanów oraz wykładzin w formie ekspresowej pianki, która ekspresowo wchłania kurz i brud z każdej powierzchni. Do podłóg polecamy także wysokiej jakości zmywacz wosku do drewna woskowanego. Dzięki użyciu zmywacza Państwa woskowane powierzchnie będą błyszczące i lśniące. Dla osób kochających czystość również na blatach kuchennych i okładzinach polecamy wysokiej jakości środki nabłyszczające i ochronne w formie aerozolu. Szybkość i wygoda sprawią, że Państwa pomieszczenia będą pachnące i lśniące.

Przypominamy Państwu, iż przed użyciem należy zapoznać się z przeciwwskazaniami producenta wyrobu oraz wszelkimi informacjami zawartymi na opakowaniu produktu.

Pielęgnacja mebli z naszą firmą będzie szybka i skuteczna.