+48 95 725 05 05
2018-11-26

Najważniejsza jest pielęgnacja mebli


Najważniejsza jest pielęgnacja mebli

Kupno mebli ze skóry czy drewna litego wymaga od nas zaangażowania. Dlaczego? Dlatego, że naturalny materiał jakim jest skóra czy drewno wymaga konserwacji. Konserwacja musi odbywać się sukcesywnie i to najlepiej środkami najwyższej jakości. Nasza firma posiada szeroką gamę przeróżnych środków do pielęgnacji i konserwacji mebli skórzanych i drewnianych.

Do skóry w szczególności polecamy balsamy pielęgnujące, które odżywiają, czyszczą i chronią skórę. Preparat nie wymaga spłukiwania, jest łatwy w używaniu i nie pozostawia lepkiej, tłustej warstwy. Można zastosować go zarówno do skór naturalnych jak i sztucznych. Drugim preparatem wartym uwagi jest krem odżywczy, który przywraca skórze blask i miękkość oraz zapobiega przesuszeniu materiału. Kremu nie należy stosować do skór ekologicznych, skaju czy zamszu. Trzecim produktem pielegnacyjnym godnym polecenia jest wosk ochronny dla skór licowych. Dzięki niemu nasze skóry licowe zabezpieczymy przed zawilgoceniem, a jednocześnie nadamy im świeżości, blasku, połysku i zakonserwujemy ją na bardzo długo.

Osobom szukającym szybkich metod pielęgnacji skór polecamy chusteczki do czyszczenia oraz preparat na ekspresową pielęgnację nabłyszczającą skóry licowe. Preparat idealnie nadaje się do dużych powierzchni.

Natomiast do pielęgnacji drewna polecamy dwa rodzaje wosku - do ciemnego i jasnego drewna. Wosk posiada formę aerozolu, więc łatwo i szybko zadbamy o nasz materiał. Drewno będzie odżywione, zakonserwowane i błyszczące. Jeśli mają Państwo meble z drzewa owocowego to polecamy odnawiacz, który zamaskuje wszystkie zadrapania czy plamy.

Polecamy także środki pielęgnacji do mosiądzu, alumnium czy metali. Pełna oferta wszystkich naszych preparatów do pielęgnacji dostępna jest w naszym sklepie internetowym, gdzie serdecznie zapraszamy.

Życzymy pięknych mebli!

«powrót