+48 95 725 05 05
2018-04-11

Różnorodność towaru


Różnorodność towaru

Znacząco zwiększyła się liczba nowych produktów w naszym sklepie internetowym. Staramy się aby nasze meble stworzyły Państwu wyjąkowy klimat i wizualnie pasowały do siebie. Dobór poszczególnych elementów jest bardzo ważny, dlatego zadbaliśmy nawet o drobne akcesoria typu zegar czy wieszaki.

Chcielibyśmy również przypomnieć naszym klientom, iż meble z outletu nie należą do pełnowartościowych mebli. Meble outletowe to głównie meble wycofane z końcówek serii czy z lekkim defektem, które nie mogą być sprzedawane w sklepie. Dlatego meble te mają niższą cenę zakupu w porównaniu do mebli pełnowartościowych. Prosimy o cierpliwość w zakupach.

Ponadto chcieliśmy podziękować za udział w naszej wiosenno-wielkanocnej promocji na zakup wszystkich rodzajów lamp w obniżonej cenie. Lampy cieszyły się dużym powodzeniem wśród naszych klientów. Mamy nadzieję, iż będą ogromną atrakcją w Państwa domach.

Polecamy szeroki asortyment mebli pokojowych, mebli łazienkowych i mebli ogrodowych. W razie jakichkolwiek pytań odnośnie danego produktu, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami telefonów +48 95 725 05 05 i +(48) 668-161-343.

Zapraszamy także na zakupy do naszego sklepu meblowego w Gorzowie Wielkopolskim, ul. Kostrzyńska 82A, gdzie można obejrzeć każdy produkt przed zakupem.

Życzymy bogatych zakupów.

«powrót