+48 95 725 05 05
2021-03-15

Kolejna ciekawa dostawa mebli outletowych


Kolejna ciekawa dostawa mebli outletowych

Niezmiernie nam miło Państwa zaprosić do naszego salonu mebli outletowych po kolejne nowości. Oczywiście wszystkie nasze meble importowane z Niemiec są godne polecenia, ale nowości zawsze cieszą się największym zainteresowaniem. Każdy z Państwa odwiedzając nasz salon ma możliwość sprawdzenia mebli pod względem wygody kupując kanapę, sofę, fotel czy krzesła. Zachęcamy do czynnego udziału w wyborze znakomitych mebli jakie mogą Państwo zakupić od ręki. Zakup z salonu to największa zaleta, gdyż w sieciówkach trzeba czekać na większość wystawionych mebli. U nas wszystko jest na miejscu i do bezpośredniej sprzedaży.

A jakie nowości zawitały do naszego salonu mebli outletowych? Oczywiście gama nowoczesnego oświetlenia, w tym lampy, kinkiety i żyrandole. Dobrze dobrane oświetlenie stanowi nieodzowny element wystroju każdego pomieszczenia. Polecamy nowoczesne biurka z wygodnym fotelem w kolorze butelkowej zieleni. Ale największym wyborem są meble łazienkowe, głównie szafki pod umywalkę, szafki wiszące i szafki stojące. Kolorystyka - biel i zieleń. Z nowej dostawy oferujemy także meble do przedpokoju z lustrem i półkami, także w modnym kolorze.

Wszystkie nasze meble, także z nowej dostawy, mają Państwo możliwość obejrzenia w naszym salonie mebli outletowych w Gorzowie Wielkopolskim, ul. Wyszyńskiego 52. Nasza doświadczona kadra służy Państwu pomocą w wyborze odpowiedniego mebla i koloru oraz nowoczesnych dodatków do aranżacji wnętrz.

Czekamy na Państwa.

«powrót