+48 95 725 05 05
2021-02-17

Nowoczesny salon


Nowoczesny salon

Nowoczesny salon to miejsce pełne ciekawych i nietypowych faktur, przestronna powierzchnia i jasne kolory zarówno mebli, jak i ścian. Jasność kolorów podkreśla minimalizm stylu oraz robi wrażenie czystości, elegancji i smaku. Nowoczesne salony w obecnych czasach bardziej przypominają styl skandynawski, który spełnia oczekiwania miłośników nowoczesności wnętrz i minimalizmu.

Óswietlenie to bardzo ważny element każdego prawie stylu wnętrzarskiego, a chyba najbardziej właśnie w stylu nowoczesnym jest najważniejszy. Dlaczego? Dlatego, że idealnie dobrany rodzaj lamp stanowi nie tylko element oświetleniowy, ale także upiększający wnętrze. Obecnie mamy wiele ciekawych modeli lamp wiszących zrobionych z atrakcyjnych materiałów, kształtów i długości. Jeśli salon służy nam jedynie do odpoczynku to nie wymagane jest silne rozproszenie, ale jeśli wykonujemy tam rzeczy wymagane porządnego światła skupionego.

Nowoczesny salon to miejsce pełne kolorów ścian i podłogi. Modne jasne kolory, czyli szary, biel i jasny brązowy dominują, ale także mocna kolorystyka jest uznawana za mile widziana. Mile widziane są takie kolory jak ciemny granat, ciemna zieleń czy ciemny szary, ale na ścianach. Połączenie ciemnych kolorów podłogi i jasnych mebli może przytłaczać wnętrze. Przy stylu nowoczesnym trzeba wspomnieć o wygodnych meblach i efektownych dodatkach.

W naszym salonie mebli outletowych znajdą Państwo wiele mebli importowanych z Niemiec idealnie pasujących do stylu nowoczesnego, ale także skandynawskiego i minimalistycznego. Zapraszamy do odwiedzania naszego salonu w Gorzowie Wielkopolskim, ul. Wyszyńskiego 52.

Polecamy.

«powrót