+48 95 725 05 05
2021-02-11

Fotel z ekoskóry


Fotel z ekoskóry

W poprzednim poście pisaliśmy o krzesłach z ekoskóry. W tym dla porównaniu napiszemy parę słów o fotelach wykonanych z tego materiału. Pisaliśmy już, iż ekoskóra jest imitacją skóry naturalnej, ale jest tańsza i również godna rozważenia kupna. Nasz salon mebli outletowych ceni sobie meble pokojowe z ekoskóry ze względu na ich łatwe czyszczenie, dobrą cenę i zainteresowanie naszych klientów. Ponadto meble z ekoskóry idealnie pasują do każdego stylu wnętrzarskiego, w tym klasycznego, jak i nowoczesnego.

Dzisiaj polecamy Państwu wygodny fotel z pikowanej, brązowej ekoskóry, który sprawdzi się w każdym pokoju, salonie czy gabinecie. Podstawa naszego fotela zrobiona jest z litego drewna, co jeszcze bardziej podkreśla jego nowoczesny, a zarazem minimalistyczny charakter. Taki fotel nie zajmuje dużo miejsca, dlatego też może być użytkowany w każdym pomieszczeniu, które wyznaczymy sobie na strefę relaksu czy pracy

.

Jeśli szukają Państwo środków pielęgnacyjnych do mebli z ekoskóry czy skóry naturalnej, to polecamy produkty francuskiego producenta - firmy Starwax. Na stronie naszego sklepu internetowego znajdą Państwo pełną ofertę tych produktów oraz meble pokojowe, w tym polecany przez nas fotel.

Dodatkowych informacji udzielimy pod numerem telefonu +(48) 668-161-343 oraz osobiście w salonie mebli outletowych w Gorzowie Wielkopolskim, ul. Wyszyńskiego 52.

Życzymy udanych zakupów.

«powrót