+48 95 725 05 05
2020-12-21

Mieszkanie w stylu loft


Mieszkanie w stylu loft

Mieszkanie w stylu loft to surowe wnętrza o nowoczesnym charakterze i bardziej przypomina mieszkanie w "wiecznym" remoncie. Bowiem najczęściej ściany przypominają wnętrza starej fabryki czy pomieszczeń poprzemysłowych. Dlatego aranżacje są surowe i minimalistyczne, ale nie wyklucza się stosowania nowoczesnych rozwiązań.

W stylu tym dominuje głównie kamień, metal, beton i szkło. Natomiast okna i oświetlenie zazwyczaj są duże i jasne. Styl loft to przeciwieństwo przytulności i domowej atmosfery, a mamy jedynie zagraconą przestrzeń ze zgrabną elegancją. Dzięki temu nasze pokoje są przestrzenne, pełne drobiazgów i masywnych mebli z elementami metalu i drewna. Meble pokojowe to meble o prostej konstrukcji i wymyślnych kształtach. Mowa o krzesłach i stołach, które mogą być wykonane m.in. ze stali malowanej proszkowo. Nie zapominajmy o dodatkach takich jak wystające kable, rury, elementy aranżacyjne (nie chowamy w ścianch).

Styl loftowy to styl pełen własnych kreacji i aranżacji. Możemy bawić się dowoli na surowej cegle czy płytkach. Pokusa stworzenia własnej kolekcji mebli w stylu loftowym może okazać się także sposobem na poprawę nastroju, czy pomysłem na nowy biznes.

Oczywiście w naszym salonie mebli outletowych znajdą Państwo wiele ciekawych mebli i dodatków do omawianego stylu loft. Zapraszamy do naszego salonu w Gorzowie Wielkopolskim, ul. Wyszyńskiego 52, tel. +(48) 668-161-343.

Polecamy.

«powrót