+48 95 725 05 05
2020-11-26

Czym jest hoker i do czego służy?


Czym jest hoker i do czego służy?

Hoker to stołek barowy, a dokładnie jest to wysokie krzesło z okrągłym lub kwadratowym siedziskiem. Najczęściej posiada oparcie, ale produkowane są także hokery bez oparcia, wtedy można mówić o krześle obrotowym. Stołek ten jest zbudowany z drewna lub metalu, ale częściej występuje metalowa wersja. Taka wersja jest bardziej stabilna, wytrzymała i nowoczesna. Chociaż śledząc historię hokera, to początki jego istnienia sięgają dawnych czasów, wtedy były znacznie niższe. Dopiero w XX wieku pojawiła się bardziej zbliżona wersja dzisiejszego hokera.

Nasza oferta mebli również zawiera ciekawe wersje hokerów. Polecamy Państwu oczywiście standardowe wysokie hokery, ale także bez oparcia - obrotowe. Wykonane są zarówno z drewna i metalu, jak i samego metalu z tapicerowanymi elementami. Dokładnie polecane hokery można obejrzeć w naszym sklepie internetowym oraz w sklepie stacjonarnym w Gorzowie Wielkopolskim, ul. Wyszyńskiego 52.

Obecnie polecamy następujące hokery:

Polecamy Państwu wszystkie nasze meble outletowe importowane z Niemiec, które pasują do każdego stylu wnętrzarskiego. Oczywiście najwięcej mebli dominuje w kolorze bieli, które pasują do stylu skandynawskiego, tak lubianego przez naszych klientów.

Polecamy i zapraszamy.

«powrót