+48 95 725 05 05
2020-08-21

Wieszaki w naszej ofercie


Wieszaki w naszej ofercie

Wieszaki to obowiązkowy element każdego przedpokoju zarówno w małego, jak i dużego. Wielkość wieszaka oczywiście zależy od wielkości naszego przedpokoju lub korytarza. W dużych przestronnych domach wieszaki mogą być stojące, jak za dawnych czasów. W mniejszych pomieszczeniach zazwyczaj są ścienne i robią za miejsce składowania różnych rzeczy, w tym kurtek, płaszczy czy kluczy.

W naszej ofercie wyposażenia wnętrz również znajdą Państwo wieszaki stojące i wieszaki wiszące wykonane z drewna i metalu. Nasze wieszaki są w kolorze białym i idealnie pasują do stylu skandynawskiego oraz klasycznego. Wieszaki pełnią także funkcję dekoracyjną pomieszczenia. Wieszaki stojące cenione są za ich wysokość i smukłą sylwetkę. Natomiast wieszaki wiszące (ścienne) posiadają dodatkowo półeczkę lub regał na różne przedmioty. Polecamy również białe ławki do przedpokoju, które idealnie wpiszą się w charakter mieszkania oraz całe komplety do przedpokoju.

Nasze wieszaki można obejrzeć w naszym salonie mebli outletowych w Gorzowie Wielkopolskim, ul. Wyszyńskiego 52 oraz do sklepu internetowego.

Szczegółowych informacji udzielimy Państwu pod numerami telefonów: +(48) 668-161-343 i +(48) 95 725-05-05.

Polecamy.

«powrót