+48 95 725 05 05
2020-07-21

Wiemy jak pielęgnować nasze meble


Wiemy jak pielęgnować nasze meble

Nasz salon mebli outletowych importowanych z Niemiec wyposażony jest w bardzo dużą ilość mebli o które również musimy dbać i się troszczyć. Troszczymy się o każdy mebel w naszym salonie, nawet ten najmniejszy. Do bardziej wymagających mebli używamy najlepszych środków do pielęgnacji mebli wykonanych ze skóry czy drewna.

Środki do pielęgnacji mebli firmy Starwax to nasza propozycja także dla naszych wszystkich klientów. Polecamy wszystkie produkty francuskiej firmy, ponieważ znana jest na całym świecie ze swojej skuteczności z walką z kurzem, tłustymi plamami czy zabrudzeniami.

W naszej ofercie mogą znaleźć Państwo zarówno emulsje, mleczka, wosk, zmywacze czy spray. Polecamy także balsamy, odnawiacze i chusteczki. Dostępne są także odplamiacze, kremy odżywcze i mydła do skóry. W ofercie znajdą Państwo środki do pielęgnacji skóry naturalnej, metalu, drewna i alumnium. Naszymi środkami mogą Państwo wybawić plamy, odtłuścić materiał, nabłyszczyć, odżywić, czyścić, zmywać czy woskować.

Polecamy wszystkie środki firmy Starwax w korzystnej cenie w naszym salonie mebli outletowych w Gorzowie Wielkopolskim, ul. Wyszyńskiego 52. Więcej informacji zarówno o środkach jak i samych meblach importowanych z Niemiec udzielimy pod numerem telefonu +48 95 725 05 05.

Zapraszamy.

«powrót