+48 95 725 05 05
2020-04-22

Nowa dostawa już w salonie!


Nowa dostawa już w salonie!

Cieszymy się, że możemy zaprezentować Państwu nową paletę mebli importowanych z Niemiec. Nasza oferta mebli powiększyła się o nowości, które zadowolą każdego miłośnika stylu klasycznego, minimalistycznego, retro czy skandynawskiego. W naszym salonie dostaną Państwo meble do każdego stylu i w bogatej gamie kolorystycznej z elementami drewna i metalu.

Wszystkie nasze nowe meble outletowe można obejrzeć i zakupić w naszym salonie w Gorzowie Wielkopolskim, ul. Wyszyńskiego 52. Tutaj czekają na Państwa nasi pracownicy, którzy pokażą każdy mebel, omówią i zapakują.

W stałej ofercie mamy meble do pokoju, salonu i ogrodu. Posiadamy także ciekawe i wyjątkowe żyrandole, lampy i kinkiety. Wyjątkowe kształty i ciekawa kolorystyka oraz materiały z jakich są wykonane, zachęcą Państwa do wymiany oświetlenia na nowe. Możemy zaproponować również bogatą gamę luster do pokoju czy przedpokoju oraz łazienki. Nasze lustra mogą być w oprawie metalowej lub z drewna.

Polecamy także bogaty wybór foteli oraz krzeseł o bogatej kolorystyce do pomieszczeń wewnątrz i na zewnątrz. Polecamy także ciekawą linię stolików do kawy, stoliczków, ław czy stołów również do użytku wewnątrznego, jak i zewnątrznego. Wszystkie nasze meble dostępne są od ręki i nie trzeba czekać na termin dostawy.

Zapraszamy Państwa do naszego salonu mebli outletowych.

«powrót