+48 95 725 05 05
2019-06-29

Ogród pełen mebli z outletu


Ogród pełen mebli z outletu

Meble ogrodowe to meble wyprodukowane specjalnie dla celów użytkowych na świeżym powietrzu. Bardzo ważne jest, aby były odporne na działanie czynników atmosferycznych. Bowiem nie każdy materiał z jakiego zrobione są meble ogrodowe może być trzymany na dworze. Najczęściej nasze meble w ogrodzie mokną albo przyjmują bardzo duże dawki promieni słonecznych. Dlatego warto przed zakupem mebli ogrodowych zapoznać się ze specyfikacją.

A jaki najlepszy materiał jest dla mebli użytkowanych w ogrodzie na świeżym powietrzu? Oczywiście, rattan lub technoratan. Rattan pozyskuje się z palm pnących z rodziny arekowatych, które najczęściej spotkamy w lasach tropikalnych Azji Południowo-Wschodniej. Pozyskany surowiec wykorzystywany jest w meblarstwie, głównie jako plecionka. Natomiast technorattan jest "ulepszoną" wersją rattanu. Jest to syntetyczna żywica składająca się z włókien polietylenowych z naniesionymi utrwalaczami promieni UV, dlatego jest idealnym materiałem właśnie na meble ogrodowe.

W naszej ofercie mebli ogrodowych znajdą Państwo meble wykonane z rattanu jak i technorattanu oraz drewna z elementami metalowymi. Pełna oferta mebli ogrodowych dostępna jest pod linkiem naszego sklepu internetowego: http://meble.maat.pl/18-meble-ogrodowe

Jeśli mają Państwo ochotę obejrzeć nasze meble ogrodowe na żywo, to zapraszamy do naszego salonu mebli outletowych w Gorzowie Wielkopolskim, ul. Wyszyńskiego 52. Również pod numerem telefonu +(48) 668-161-343 udzielimy niezbędnych informacji o naszych meblach ogrodowych, meblach pokojowych i meblach łazienkowych.

Życzymy miłego wypoczynku w ogrodzie.

«powrót