+48 95 725 05 05
2019-06-21

Modna biel i czerń


Modna biel i czerń

W naszym outlecie mebli importowanych z Niemiec znajdą Państwo meble w najnowszych kolorach tego lata - biel i czerń. Nie tylko ściany modne są w białym i czarnym kolorze, ale cała aranżacja wnętrza utrzymywana jest w takich barwach.

Nowa dostawa mebli zawiera ciekawe meble w kolorze czerni, bieli i szarości. Jak widać, szarość nie wyszła jeszcze z mody. Cieszymy się, ponieważ możemy zaoferować Państwu ciekawe i nietuzinkowe aranżacje z mebli importowanych z Niemiec. Niemiecka jakość i solidność wykonania będą służyć Państwu przez wiele lat.

Serdecznie zapraszamy do naszego salonu mebli outletowych w Gorzowie Wielkopolskim, ul. Wyszyńskiego 52. Do Państwa dyspozycji są pracownicy, którzy szczegółowo omówią z Państwem wybrany mebel oraz zaprezentują pozostałe meble pokojowe, meble łazienkowe, meble do ogrodu czy na taras. Do Państwa dyspozycji przed sklepem jest parking samochodowy, który idealnie sprawi się przy noszeniu mebli do samochodu.

Zachęcamy do oglądania mebli również w naszym sklepie internetowym www.meble.maat.pl oraz do kontaktu telefonicznego pod nr tel. +(48) 668-161-343.

Życzymy udanych zakupów.

«powrót