+48 95 725 05 05
2019-05-23

Nowości w naszym sklepie internetowym


Nowości w naszym sklepie internetowym

W naszym sklepie internetowym zamieściliśmy nowe produkty. Nowe meble outletowe idealnie pasują do stylu klasycznego jak i nowoczesnego. W dalszym ciągu modne kolory bieli goszczą w naszej ofercie mebli importowanych z Niemiec. Biel ceniona za uniwersalizm nadaje się do każdego pomieszczenia: pokoju, łazienki, przedpokoju, sypialni czy kuchni.

W szczególności polecamy Państwu nasze nowe meble outletowe ze względu na jakość i cenę. Niemiecka jakość i polska cena to nasze atuty, które doceniają nasi stali, jak i nowi klienci naszego salonu meblowego w Gorzowie Wielkopolskim przy ul. Wyszyńskiego 52.

Nowa dostawa zaobfitowała następującymi meblami outletowymi:

Wszystkie nowe meble outletowe dostępne są w naszym sklepie internetowym pod adresem: http://meble.maat.pl/nowe-produkty

Natomiast wszystkie meble importowane z Niemiec dostępne są w naszym sklepie stacjonarnym w Gorzowie Wielkopolskim, ul. Wyszyńskiego 52. Przestronny salon mebli outletowych przyciąga każdego miłośnika nietuzinkowych mebli.

W przypadku pytań, prosimy o kontakt pod numerem telefonu +(48) 668-161-343. Odpowiemy na każde zapytanie telefonicznie jak i w mediach społecznościowych, w szczególności na profilu Facebook.

Zapraszamy.

«powrót