+48 95 725 05 05
2019-03-22

Nowoczesne oświetlenie


Nowoczesne oświetlenie

Odpowiednie oświetlenie może w istotny sposób zmienić Państwa pokój, przedpokój czy kuchnię. Dobór nowoczesnej lampy wiszącej, żyrandola czy kinkietu nie należy do bardzo trudnych. Połowa sukcesu jest wtedy, kiedy wiemy jaki rodzaj oświetlenia pasuje do naszego wnętrza. Czy potrzebujemy bardziej w stylu klasycznym czy bardzo modernostycznym, nowoczesnym.

W naszym salonie mebli outletowych znajdą Państwo modele lamp do każdego pomieszczenia. Nasza oświetleniowa oferta obfituje w lampy wiszące, lampy podłogowe, żyrandole, kinkiety itp. Bogata szata kolorystyczna dopełnia całości. Przy wyborze lamp do danego pomieszczenia musimy zwrócić uwagę na ilość kloszy oraz możliwość założenia lamp energooszczędnych. W dobie stosowania żarówek energooszczędnych jest to bardzo ważne. Ekologiczne podejście do użytkowania oświetlenia powinno stać się naszym priorytetem ze względu na oszczędność prądu oraz mniejsze rachunki za energię.

Zapraszamy do naszego salonu w Gorzowie Wielkopolskim, ul. Wyszyńskiego 52 po nowoczesne oświetlenie o wyjątkowych kształtach i kolorach. Pełna oferta naszych lamp dostępna jest również w sklepie internetowym http://meble.maat.pl/29-oswietlenie

Życzymy udanych zakupów!

«powrót