+48 95 725 05 05
2019-02-08

Nowa dostawa mebli outletowych


Nowa dostawa mebli outletowych

Miło nam Państwa poinformować, iż otrzymaliśmy nową dostawę mebli outletowych z Niemiec. Dostawa dość spora, bo przyjechało mnóstwo nowych mebli takich jak:

Wszystkie meble pojawiły się złożone w naszym sklepie outletowym w Gorzowie Wielkopolskim, ul. Wyszyńskiego 52. W naszym salonie mają Państwo możliwość obejrzenia, dotknięcia i wypróbowania wygodnego łóżka czy kanapy. Dzięki temu na miejscu mogą zadecydować Państwo o wyborze mebla, nie musicie czekać 2 miesiące na dostawę, tak jak w innych sklepach. U nas wszystko mają Państwo na wyciągnięcie ręki, a szybka realizacja zamówienia spełni najskrytsze marzenia.

Nasi pracownicy sklepu outletowego są do Państwa dyspozycji w godzinach otwarcia: poniedziałek - piątek od 8.00 do 17.00 i w sobotę od 9.00 do 15.00. Prosimy pytać, nie krępować się zadawać najdziwniejsze pytania. Odpowiemy na każde z nich.

Przypominamy naszym klientom, że meble outletowe to meble z wystawek czy końcówek partii, które mogą posiadać drobne uszkodzenia. Dlatego zachęcamy do oglądania wypatrzonego mebla. Z naszej strony będziemy starali się udostępnić jak najbardziej pełnowartościowy produkt.

Czekamy na Państwa i życzymy wspaniałych zakupów.

«powrót