+48 95 725 05 05
2018-10-25

Dlaczego drewno lite?


Dlaczego drewno lite?

Drewno to naturalny materiał do produckji mebli. Cenione jest przez stolarzy jak i końcowych ich użytkowników. Użytkowanie mebla wyprodukowanego z naturalnego materiału to zdrowe podejście do własnego stylu życia. Meble z litego drewna to meble wyprodukowane z czystego drewna wysokiej jakości, które wcześniej było sezonoweane i poddane fachowej obróbce oraz właściwie zaimpregnowane. A jakie są zalety korzystania z mebli z litego drewna?

Do jednej i najważniejszej zalety drewna litego zaliczamy jego naturalność. Najczęściej do produkcji mebli z drewna litego w naszym kraju używa się sosny. Sosna to wdzięczny materiał dla każdego stolarza i producenta mebli drewnianych. Kolejną zaletą jest jego oryginalność ze względu na ułożenie słojów. W ten sposób każdy mebel jest oryginalny i jedyny w swoim rodzaju. Ponadto drewno odporne jest na uszkodzenia, a drobne rysy można szybko usunąć bez szkody dla mebla.

Nasz salon mebli outletowych w swojej ofercie posiada meble i elementy wyposażenia z drewna litego. Wśród nich znajdą Państwo między innymi komody, stoły, biurka, meblościanki.

Meble z drewna litego można obejrzeć w naszym salonie w Gorzowie Wielkopolskim, ul. Wyszyńskiego 52. Odpowiemy również na wszystkie Państwa pytania pod numerami telefonów +48 668 161 343 i +48 606 464 097.

Życzymy udanych zakupów.

«powrót