+48 95 725 05 05
2018-02-23

Meble z recyklingu


Meble z recyklingu

Meble ze starego drewna, z kartonu czy palet to nie tylko moda, ale także dbanie o środowisko. Łączenie użyteczności z praktycznością to dobra inicjatywa człowieka. Używane są w kuchni, pokoju, salonie czy przedpokoju. Stawiamy na nich ozdoby, książki, wazony, odzież czy buty. Niektórzy nie wyobrażają sobie swojego pokoju bez mebli designerskich.

Nasz sklep w swojej ofercie także posiada meble z recyklingu. A czym różnią się od nowych mebli? Różnią się stylem, wyjątkowym wzornictwem i pomysłowością. Najczęściej wybieramy meble z drewna połączone z elementami metalowymi. Zazwyczaj drewno ponownie jest zabezpieczane, malowane i skomponowane z dodatkami. Wyglądem przypominają nowy mebel. Również w naszym sklepie internetowym znajdą Państwo idealne meble recyklingowe.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu, gdzie czeka na Państwa szeroka gama mebli outletowych niemieckiej jakości w dobrej cenie. Zakup chociażby małego mebla z recyklingu pomoże naszemu środowisku.

Dbajmy o ekologię każdego dnia. My pomożemy.

Ponadto polecamy nowe produkty zamieszczone w naszym sklepie. Dodatkowych infoomacji o naszych meblach outletowych udzielimy telefonicznie pod numerami telefonów: +48 95 725 05 05 i +(48) 668-161-343.

Życzymy pomysłowych zakupów.

«powrót