+48 95 725 05 05
2018-01-15

Nowoczesne meble drewniane


Nowoczesne meble drewniane

Meble drewniane i meble z drewna litego to nowoczesne rozwiązanie dla każdego pomieszczenia. Kto nie kocha drewna, które pachnie, oddycha, ma kolor i swój styl. Trudno patrzeć na meble wykonane z płyty mdf czy innego sztucznego materiału.

Nasz outlet meblowy bardzo ceni meble z drewna litego jak i dodatków z drewna. Bardzo wiele naszych mebli z Niemiec posiada akcenty drewniane jak nóżki, blaty czy uchwyty. Elementy drewniane są bardzo modne i wygodne w użytkowaniu. Nie wymagają dodatkowych zabiegów pielęgnacyjnych. Jak każdy mebel wymaga odkurzenia i małej ilości środka do pielęgnacji drewna. Oferujemy Państwu z wielką satysfakcją:

Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego w Gorzowie Wielkopolskim, ul. Kostrzyńska 82A, gdzie mogą Państwo obejrzeć i wypróbować wybrane modele mebli drewnianych. Również w naszym sklepie internetowym znajdą Państwo duży asortyment outletowych mebli z drewna i drewna litego wysokiej jakości i w dobrej cenie. Zachęcamy do skorzystania z naszej szerokiej oferty mebli drewnianych.

Meble drewniane to protosta i zdrowie.

«powrót