+48 95 725 05 05
2017-10-30

Narożniki - co musimy wiedzieć przy zakupie


Narożniki - co musimy wiedzieć przy zakupie

Wydawałoby się że kupno narożnika to prosta sprawa. W rzeczywistosci to jest proste, ale musimy zwrócić uwagę na kilka spraw.

Po pierwsze musimy zwrócić uwagę na kształt narożnika. Do wyboru mamy narożniki L-kształtne, czyli z jednym szezlongiem oraz narożniki U-kształtne tj. z dwoma szezlongami. Kształt U znajduje zastosowanie w mieszkaniach, gdzie mamy dużą swobodę ruchu.

Po drugie musimy wziąć pod uwagę rozmiary po rozłożeniu spania. Narożniki z funkcją spania mają to do siebie, że w przypadku dwóch osób musimy zapewnić minimum 140 cm, tak jak standardowy tapczan. Jeśli śpimy okazjonalnie to wystaczy nam 120 cm powierzchni spania. Ponadto musimy mieć na uwagę system rozkładania sof. Wyróżniamy następujące systemy rozkładania sof: DL, Delfin i klik-klak.

Trzecim aspektem jest wybór materiału jakim obity jest nasz narożnik. Do wyboru mamy materiały tapicerskie, ekoskórę czy skórę naturalną. Oczywiście, najmodniejsza jest skóra naturalna, ale nie każdy może sobie pozwolić na większy wydatek. Alternatywą jest ekoskóra, króa jest zdecydowanie tańsza i również łatwa w użyciu. Wyglądem nie odbiega od skóry naturalnej. Natomiast wszystkie materiały tapicerskie mają ważną zaletę - bardzo dobrze się czyszczą.

W naszym sklepie mają Państwo duży wybór narożników pod względem kolorystycznym, funkcjonalnym i wyborze materiału. Wszystkie nasze narożniki dostępne są w naszym sklepie internetowym, gdzie serdecznie zapraszamy.

Życzymy pomyślnych zakupów.

«powrót