+48 95 725 05 05
2017-07-31

Czy warto kupować outletowe meble?


Czy warto kupować outletowe meble?

Outlet najczęściej kojarzy nam się ze sprzedażą ubrań. Końcówki kolekcji słynnych projektantów przyciągają jak magnes. Nasz sklep internetowy i stacjonarny sprzedaje outletowe meble. Czy warto kupić taki mebel? Oczywiście że tak. Nasze meble to importowane meble od niemieckich producentów mebli. U nas dostaną Państwo meble z litego drewna czy skórzane meble w wyjątkowych cenach.

Meble outletowe to meble z końcówek serii, z wystawek, z nadwyżek produkcyjnych czy pozostałości z magazynu. Nasze meble są nowe, posiadają metki i mają bardzo dobrą cenę. Dlatego zachęcamy Państwa do obejrzenia naszych mebli kuchennych, łazienkowych, pokojowych i ogrodowych, a przekonają się Państwo że warto.

Zapraszamy do sklepu stacjonarnego w Gorzowie Wielkopolskim, ul. Kostrzyńska 82a, gdzie można obejrzeć nasze meble outletowe. Natomiast w sklepie internetowym znajdą Państwo trochę większy wybów naszych mebli w bardzo dobrych cenach. Pełny asortyment na wyciągnięcie ręki najwyższej jakości niemieckich mebli.

Wszelkich informacji udzielimy pod numerem telefonu +48 95 725 05 05.

Serdecznie zapraszamy.

«powrót