+48 95 725 05 05
2021-02-08

Krzesła z ekoskóry


Krzesła z ekoskóry

Ekoskóra to tkanina wyprodukowana z poliuretanu na siatce bawełnianej lub sztucznej. Jest droższa niż skaj, który wykonany jest z PVC (poliwinylo-chlorku) naniesionego na siatkę poliestrową. Natomiast ekoskóra jest tańsza niż skóra naturalna, która jest najdroższa z racji pozyskania. Dlatego producenci mebli oferują swoim klientom meble z imitacji skóry naturalnej, jaką jest właśnie ekoskóra. Dlatego też meble z ekoskóry są tańsze i bardzo dobrze przypominają naturalny materiał.

W naszej ofercie również znajdą Państwo meble w ekoskóry. Oczywiście w szczególności polecamy kanapy, sofy oraz mniejsze meble pokojowe, czyli krzesła, fotele. Wśród obecnie modnych mebli polecamy krzesła z ekoskóry, które można używać zarówno w pokoju dziennym, jak i sypialni. Krzesła z ekoskóry idealnie sprawdzą się w kuchni, ponieważ można czyścić je bez uszczerbku na stracie koloru czy struktury.

Krzesła z ekoskóry mogą służyć nam przez wiele lat, ale również jak o skórę naturalną, tak i sztuczną musimy dbać. Do pielęgnacji ekoskóry posłużą Państwu środki pielegancyjne francuskiego producenta firmy Starwax, które posiadamy również w swojej ofercie. Środki te można zakupić razem z krzesłami czy fotelami z ekoskóry.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszymi meblami outletowymi z ekoskóry w naszym salonie mebli importowanych z Niemiec w Gorzowie Wielkopolskim, ul. Wyszyńskiego 52. Zachęcamy także do zadawania pytań na naszym profilu na FB, gdzie udzielimy niezbędnych informacji o naszych meblach, środkach pielęgnacyjnych oraz cenach.

Zapraszamy.

«powrót