+48 95 725 05 05
2021-01-13

Nowości w naszym salonie


Nowości w naszym salonie

Miło nam Państwa zaprosić do odwiedzenia naszego salonu mebli outletowych w Gorzowie Wielkopolskim, ul. Wyszyńskiego, gdyż dostaliśmy nową dostawę mebli importowanych z Niemiec. Nasza oferta to meble z outletu, które wyróżniają się ze zwykłej oferty mebli z sieciówki. Nasze meble to meble z duszą, w bogatej kolorystyce i niemieckiej jakości. Takich mebli trudno szukać po sklepach meblowych w naszym mieście, czy nawet kraju.

Nowe meble outletowe dostępne są w naszym salonie. Natomiast część tych mebli mogą Państwo zobaczyć w internecie na naszym profilu firmowym na Facebooku. Tam zamieszczamy najnowsze dostawy oraz promocje. Aktualnie polecamy nowe meble outletowe, które pasują do każdego stylu wnętrzarskiego, a w szczególności do stylu skandynawskiego. Styl ten kochają nasi rodacy, dlatego cieszymy się, że nasze meble mogą spełnić oczekiwania naszych zarówno stałych, jak i nowych klientów.

Nowa dostawa to dostawa mebli pokojowych, w tym stolików, ław, regałów, sof, krzeseł czy foteli. Oczywiście nie może zabraknąć mebli do salonu, mebli do łazienki czy oświetlenia.

Więcej informacji udzielą Państwu nasi pracownicy salonu osobiście oraz pod numerem telefonu +48 668 161 343.

Zapraszamy.

«powrót