+48 95 725 05 05
2021-01-15

Stolik kawowy - praktyczny mebel


Stolik kawowy - praktyczny mebel

Stolik kawowy to niezbędny mebel w każdym pomieszczeniu, w którym pijemy kawę. Utarło się, że w naszym kraju pijemy kawę na ławie, ale coraz modniejsze są nowoczesne stoliki kawowe. Stoliki te są tak skonstruowane, aby pomieścić filiżanki z kawą, ciasteczka i mleczko. Najczęściej są mniejsze niż tradycyjne ławy i mają różne kształty. Mogą być okragłe, kwadratowe, prostokątne, z podwyższeniem lub bez.

Nowoczesne stoliki kawowe wykonane są z drewna, metalu, szkła czy tworzywa sztucznego. Natomiast kolorystyka jest dowolna. W naszym salonie mebli outletowych znajdą Państwo stoliki kawowe drewniane, białe, brązowe, które pasują do każdego stylu wnętrzarskiego. Oczywiście w dalszym ciągu modny jest styl skandynawski, który cechuje się jasnymi barwami, głównie bielą. Biel to kolor ponadczasowy i nie wychodzi z mody zarówno wnętrz, jak i dekoracji. Dlatego też polecamy szeroki wybór dodatków do wnętrz typu lampy, wieszaki, poduszki itp.

Wszystkie meble pokojowe, meble outletowe importowane z Niemiec znajdą Państwo w naszym salonie mebli w Gorzowie Wielkopolskim, ul. Wyszyńskiego 52. Zapraszamy Państwa do zakupów w reżimie sanitarnym. Nasi pracownicy służą Państwu wiedzą z zakresu sprzedaży mebli outletowych.

Polecamy stoliki kawowe. Meble Gorzów czekają.

«powrót