+48 95 725 05 05
2020-05-28

Nowoczesna architektura oświetleniowa


Nowoczesna architektura oświetleniowa

Lampy, żyrandole, kinkiety należą do naszej oferty wyposażenia wnętrz. W naszym salonie mebli outltowych czekają na Państwa ciekawe i oryginalne elementy oświetleniowe pokoju, przedpokoju, salonu czy łazienki. Polecamy Państwu oświetlenie do każdego stylu wnętrzarskiego, w tym klasycznego czy nowoczesnego. Każdy nasz klient znajdzie lampę stojącą, lampę ścienną czy klinkiet ścienny. Znajdzie lampy na biurko czy lampkę do nocnego czytania.

Polecamy także szeroki wybór nowoczesnych aranżacji oświetleniowych z elementami metalowymi. Modne abażury wykonane jedynie z metalu, gdzie można włożyć jedynie żarówkę. Modne, wygodne i praktyczne. Ale w naszej gamie oświetleń znajdzie się również ciekawa oferta kinkietów o różnych kształtach i kolorach. Kinkiet to wygodna rzecz w przedpokoju czy na tarasie. Zajmuje mało miejsca, nie wymaga dużej wprawy w montażu.

Nie omieszkamy również zaproponować kolorowych żyrandoli wykonanych z przeróżnych materiałów i w ciekawej formie. Kolory jakie posiadamy to: biały, bordo, brąz, żółty, czerwony, czarny itp. Oczywiście klasyczny żyrandol również u nas Państwo dostaną.

Serdecznie zapraszamy do naszego salonu mebli outletowych w Gorzowie Wielkopolskim, ul. Wyszyńskiego 52, tel. +(48) 606-464-097.

Zachęcamy do oglądania naszego oświetlenia.

«powrót