+48 95 725 05 05
2019-09-30

Fotel do salonu i nie tylko


Fotel do salonu i nie tylko

Planują wystrój naszego pokoju zawsze pamiętamy o łóżku, telewizorze czy meblach. Ale zapominamy o drobniejszym asortymenacie jakim jest fotel. A współczesne fotele idealnie spełniają funkcje użytkową i dekoracyjną. Nowoczesne meble to takie małe działa sztuki o kolorowych wzorach, wysokiej jakości materiałach i przepięknych kształtach.

Szukając fotelu do sypialni wybierajmy wygodne fotele z wysokim oparciem oraz z tzw. uszami. Ponadto powinien mieć podłokietniki i miękkie siedzisko. Taki fotel może być ulubionym fotelem dla matek z dziećmi, miłośników czytania i miłośników długiego relaksu. Ale bardzo często taki fotel staje się miejscem w którym składujemy swoje ubrania czy inne rzeczy. Dlatego już od samego początku warto określić zastosowanie naszego nowoczesnego mebla.

Nasza oferta zawiera fotele wykonane z różnych materiałów, o ciekawych kształtach i bogatym wzornictwie. Oto kilka przykładów naszych foteli:

Pełna oferta naszych nowoczesnych foteli dostępna jest w naszym sklepie internetowym pod adresem: http://meble.maat.pl/24-fotele

Zapraszamy do odwiedzania naszego salonu mebli outletowych, gdzie czeka na Państwa bogata oferta foteli importowanych z Niemiec.

Adres salonu: Gorzów Wielkopolski, ul. Wyszyńskiego 52, tel. +(48) 668-161-343.

Salon czynny:

Zapraszamy.

«powrót