+48 95 725 05 05
2019-07-29

Szybka i prosta pielęgnacja mebli


Szybka i prosta pielęgnacja mebli

Zakup mebla to nie wszystko. Musimy również trochę zadbać o pielęgnacji nowych mebli, a one odwdzięcza się wieloletnim użytkowaniem. Nasze meble to zazwyczaj meble wykonane ze skóry lub drewna. Pielęgnacja tych materiałów jest bardzo prosta, ale konieczna. Dlatego specjalnie dla naszych klientów sprowadziliśmy środki do pielęgnacji mebli francuskiej firmy Starwax.

Polecane przez nas środki to wysokiej jakości preparaty stworzone do codziennej pielęgnacji mebli ze skóry i drewna. Dzięki tym środkom Państwa meble zachowają pierwotny wygląd, kolor i strukturę. Dodatkowo wzbogacą meble o warstwę ochronną, która zabezpieczy mebel przed uszkodzeniami mechanicznymi, kurzem, zadrapaniami czy wyblaknięciem. Zachowanie wszystkich tych właściwości będzie możliwe po zastosowaniu takich preparatów jak:

Jak widać wybór jest ogromny. Pełna paleta naszych środków do pielęgnacji mebli dostępna jest w naszym sklepie internetowym pod linkiem: http://meble.maat.pl/33-pielegnacja-mebli oraz w salonie mebli outletowych w Gorzowie Wielkopolskim, ul. Wyszyńskiego 52.

Zapraszamy do pielęgnacji mebli w łatwy i szybki sposób.

Polecamy.

«powrót