+48 95 725 05 05
2019-04-24

Częste dostawy nowych mebli


Częste dostawy nowych mebli

Salon mebli outletowych to najlepsze miejsce na znalezienie wyjątkowych i oryginalnych mebli do pokoju, sypialni czy przedpokoju. Większość z nas szuka czegoś innego niż większość z nas ma w swoich domach. Chcemy być oryginalni pod każdym względem. Nasz azyl musi być wyjątkowy!

W naszym salonie mebli outletowych bardzo często mamy dostawy mebli importowanych z Niemiec. Niemiecka jakość cieszy się dużym uznaniem wśród naszych stałych, jak i nowych klientów. Częste zaopatrzenie w nowy produkty spowodowane jest również przekonaniem się do mebli z outletu. Dlaczego? Ponieważ nasi klienci otrzymują bardzo dobry jakościowo towar w dobrej cenie. Niejednokrotne zapytania w mediach społecznościowych utwierdzają nas o słuszności naszej pracy.

Częste dostawy motywują nas do:

Jeśli mają Państwo czas i ochotę, to serdecznie zapraszamy do oglądania naszych outletowych mebli w naszym salonie w Gorzowie Wielkopolskim, ul. Wyszyńskiego 52. Może w trakcie oglądania powstaną wspaniałe pomysły na nowe aranżacje wnętrza w Państwa mieszkaniach. Będzie nam niezmiernie miło gościć w Państwa domach.

Więcej informacji o naszych meblach importowanych z Niemiec udzielimy również pod numerami telefonów +(48) 668-161-343, +(48) 606-464-097 i +(48) 95 725-05-05.

Do miłego zobaczenia.

«powrót